Наші педагоги

Педоренко Світлана Олександрівна
Освіта середня спеціальна, кваліфікація "спеціаліст", педагогічний стаж - 28 років.
Працює над створенням сприятливих умов для:
-загального психофізичного та соціально-морального розвитку дитини.
Формує моторні навички, пізнавальну активність, збагачує життєві враження дитини. Намагається створити позитивний настрой у колективі, задоволення від відвідування дитячого садка у дітей та їх батьків. Багато уваги приділяє самообслуговуванню, вихованню позитивних рис характеру. Людина творча, багато уваги приділяє розвитку творчих здібностей дітей засобами зображувальної діяльності.

Круць Яна Анатоліївна
Свою педагогічну діяльність розпочала у 1992 році.
З 2006 року працює у дошкільному навчальному закладі №440. Основну увагу приділяє добору форм організації життєдіяльності дітей, створенню розвивального середовища, розвитку специфічних видів діяльності (рольової, предметно-практичної, художньої).
Пріоритетним вважає мовленнєвий розвиток дітей, а саме розвиток фонематичного слуху, вдосконалення звуковимови та літературного мовлення, збагачення словникового запасу дітей.

Землянко Олена Євгеніївна
Стаж роботи 14 років, кваліфікація «спеціаліст» освіта середня спеціальна.
Працює в старшій групі.  Її девіз «Щоб дитина йшла в садочок з посмішкою».

Картавцева Людмила Віталіївна
Освіта вища, кваліфікація «спеціаліст».
Стаж роботи 3 роки.
Головною метою вважає виховувати у дітей любов до людей, природи, своєї країни. Намагається вчити дітей бути доброзичливими, чуйними, культурними, виховує бажання допомагати іншим. Велику увагу приділяє фізичному розвитку, тому що дуже хоче, щоб малята зростали здоровими та щасливими людьми. Використовує ігрові форми навчання та виховання.

Григоренко Людмила Василівна

Зайцева Ірина Олексіївна
Вихователі Григоренко Людмила Василівна, Зайцева Ірина Олексіївна працюють  в 1 молодшій групі. Мають вищу педагогічну освіту. Стаж роботи Григоренко Людмили Василівни – 14 років.
Зайцевої Ірини Олексіївни – 6 років.
Власний висновок вихователів: для людини велике значення має той факт: коли приходиш на роботу з задоволенням, з радістю приймаєш дітей і отримуєш велику насолоду від спілкування з малятами.

Гордієнко Леся Сергіївна
Освіта середня спеціальна, кваліфікація "спеціаліст", стаж педагогічної роботи 15 років.
Головним у своїй роботі вважає створення такого оточуючого середовища, в яке дитина хотіла би повертатися. Адже кожен вихованець, прийшовши у дитячий садочок, по-своєму сприймає зміни в житті: нове оточення, незнайомі діти та ще й незнайома тітонька. Тому, в першу чергу, намагається кожній дитині бути не лише вихователем, а старшим товаришем, помічником, другою мамою. З задоволенням впроваджує у власну роботу інноваційні технології. Розробила та використовує серію фізкультурних занять ігрового стретчингу та Са-фі-дансе.
 Колісник Ірина Миколаївна
Освіта середня сепеціальна, кваліфікація - спеціаліст, стаж педагогічної діяльності  19 років.
1.Впроваджує у практику ТРВЗ на заняттях з мовленнєвого розвитку та образотворчої діяльності.
2.Надає корисні педагогічні поради батькам.
3.Чуйно та тактовно ставиться до малят.
4.Активно впроваджує у свою роботу інноваційні технології (зокрема, інтегровані заняття).
5.Полюбляє виготовляти дидактичний та наочний матеріал.
6. Впроваджує у роботу з дітьми пошуково-дослідницьку діяльність, має власні розробки занять, дослідів, експериментів.

Павелко Мира Василівна
 "Розвивай та удосконалюй свою педагогічну майстерність", -  мій девіз.
Я намагаюсь знайти стежину до серця кожного маляти, вислухати, зрозуміти, поспівчувати, порадіти разом. В групі створюю умови для організації безпечного розвивального середовища. Розробила добірку занять, розваг з питання безпеки життєдіяльності дітей.
Освіта вища, стаж роботи 32 роки.

Гладкова Вікторія Вікторівна
Шубка Тетяна Йосипівна
Стаж роботи 31 рік.
Ма мій погляд, працюючи у дошкільному закладі з українським мовленнєвим режимом, важливо донести до кожної дитини головне - шанобливе ставлення до мови свого народу. Вивчаючи українську мову, я навчаю малят відчувати, що на цій землі ви вдома, ви - спадкоємці і носії історичної пам`яті, національної культури.
Стольнікова Ірина Володимирівна
Освіта вища, кваліфікація "Педагог - психолог дітей дошкільного віку", спеціаліст 1 категорії. Стаж педагогічної роботи 11 років.
Принципи роботи:
- диференційований підхід до кожної дитини, з врахуванням інтересів, схильностей і можливостей;
- похвала, яка виховує у дитини впевненість у собі, викликає бажання пізнавати, робити наступний крок;
- зацікавити і захопити кожного вихованця;
Вихователь - товариш, вірний друг кожної дитини.
Вважаю своїм головним завданням розкрити у кожного маляти його природні задатки, допомогти стати всебічно розвиненою особистістю.