Сторінка музкерівника

03.03.2015 Свято 8 Березня. Вихователь Гордієнко Л.С. в ролі мами Кози.

Новорічні святкові ранки .

Осінні святкові ранки.

БІЛОКОЗ МАРИНА ГРИГОРІВНА

Музика є невід,ємною частиною життя кожної людини, вона може нас і заспокоїти, і створити гарний настрій.    А яке ж значення має музика у вихованні дітей? Відповідь проста - величезне! Багатьма вченими, психологами доведено, що музичне виховання дітей впливає на їх інтелектуальний, фізичний, психологічний розвиток, а також на формування світогляду

Літовченко Вікторія Євгенівна
           Музичне виховання - це досить складний і багатогранний процес, якому потрібно приділяти достатньо часу і уваги, щоб кожна дитина виросла людиною з широким світоглядом, гарним смаком, як в музиці, так і в культурі в цілому.
Для мене, як музичного керівника, головним завданням є викликати у дітей бажання "спілкуватися" з музикою, співати, танцювати та грати, отримувати від цього задоволення.
"Музика допомагає дітям пізнавати світ, виховує дітей", - так визначив роль музики у формуванні особистотсті композитор Дмитро Кабалевський.
         Народжена дитина володіє здібністю і потребою у вираженні своїх емоцій за допомогою звуків. Її подальший розвиток залежить від успішності і глибини навчання культури вираження емоцій звуками.
Музика - такий вид мистецтва, залучити до якого і зрозуміти який без творчої уяви дуже складно. Тому творчий підхід до сприймання музики, самостійна творча діяльність повинні бути присутні у всіх елементах музичних занять та інших формах музичної діяльності дітей.           Саме тому переді мною стоїть завдання: відшукати у кожної дитини творчі здібності та створити умови для їх розвитку, спрямувати вплив музики на відкриття естетичних почуттів, розумових, моральних, фізичних, трудових здібностей.

23.05.2014 Оформлення музичної зали до випускних свят.

Музичний зал прикрашено до святкових осінніх ранків.

Новорічні святкові ранки у нашому садку.

"Про сніжки ми заспіваємо, а потім у сніжки пограємо"  - група №2

А ось і Снігуронька. Прийшла на свято до малят групи №2.

Святковий ранок у групі №4. Лисиця Аліса і кіт Базіліо не зможуть забрати у дітей веселе свято.

Заморозить їх красуня Зима.

А ось наш головний гість - Дідусь Мороз!

Сміливі гномики на святі у групі №5

Чекаємо Діда Мороза група №5

Снігова баба на гостинах у групі №6

Зимонька у таночку з сніжинками - група №6

Східні красуні завітали на свято у групу №8

Хоробрі мушкетери у групі №9

А ось і казковий Буратіно на святі у групі №8

Не зможе Баба Яга завадити приходу Нового року - група №8

І знову Аліса і Базіліо намагаються зашкодити святкуванню Нового року - група №7

Казкова вистава на новий лад для рідненьких

"Муха - цокотуха" - група №4

Ліричний танок - група №9

"Мамині лицарі" - група №9

"І співаємо, і танцюємо - мамочку вітаємо"

Святковий обід готуємо

"Танцюємо для матусь український танок" - група №8

"Де ти, мамо?" - група №5

"Ось такі листівки ми приготували для матусь" - група №5

Випускні святкові ранки у групах №8 та №9.