Правила прийому до ДНЗ

Батькам необхідно:

1. Подати  заяву про прийняття дитини до дитячого закладу.
2. Заповнити форму "Процедура зарахування"
3. Надати копію свідоцтва про народження дитини.
4. Надати медичні документи, листок щеплення.
5. Надати всі дані про дитину, про особливості харчування, життєдіяльності, заповнити всі анкети.
6. Ознайомитися з пам'яткою  для батьків.
7.Познайомитися із майбутнім вихователем Вашої дитини та отримати консультацію про особливості адаптаційного періоду.
8. Разом з дитиною відвідудати психолога дошкільного закладу.
9. Підготувати змінний одяг, взуття для дитини, чешки, гребінець, спортивний костюм.
Набір дітей в дитячий садок здійснюється протягом навчального року (при наявності вільних місць). З вересня 2013 року черга формується на сайті "Електронна реєстрація у дошкільні заклади"

Шановні батьки!
Ми разом з Вами зацікавлені в тому, щоб відвідування дитиною дитячого садка було комфортним і корисним. Тому просимо Вас дотримуватися наступних правил:
 *Запізнення - завжди стрес для дорослих і дітей. Будь ласка, приходьте вчасно!
* Проводжайте дитину до групи та передавайте особисто в руки педагогам. Повертаючись із дитячого садка додому, обов'язково, повідомте про це вихователя.
* Якщо у вашої дитини поганий настрій, обговоріть її стан з педагогом.
* При вході, будь ласка, чистіть взуття та зачиняйте за собою вхідні двері.
Крім того ми просимо Вас:
  • Допоможіть своїй дитині вранці роздягнутися, акуратно скласти речі в шафку.
  • Прослідкуйте, щоб дитина завжди була чистою, охайною та по сезону одягненою.
  • Прослідкуйте, щоб у дитини були чисті та коротко підстрижені нігті.
  • Дайте дитині з собою носовичок.
  • У шафці дитини повинен бути  запасний одяг. Восени та навесні просимо приносити запасний верхній одяг і взуття для прогулянок.
  • Щоб запобігти втраті або обміну речей позначте білизну, одяг і взуття ваших дітей.
  • Прослідкуйте, щоб в кишенях дитини не було гострих, ріжучих предметів.
  • Не давайте дитині з собою жувальну гумку, солодощів тощо.
  • О 9.00 починаються заняття. Тому переконливо просимо Вас:
  • Якщо ви прийшли, коли заняття розпочалося, допоможіть дитині роздягнутися і тихо приєднатись до дітей.
  • Якщо ви хочете бути присутніми на занятті, попередьте про це педагога та ознайомтесь з правилами відвідування занять.
  • Не відволікайте педагога під час занять, всі проблеми ви зможете обговорити у зручний час - вранці до 8.30, в другій половині дня після 16.30; а також на індивідуальних консультаціях у спеціально призначений час.
  • Для занять фізкультурою та музичних занять дитині знадобляться футболка, шорти, шкарпетки, чешки в окремому мішку.
Пам'ятайте, іграшка дитини - іграшка для всіх. Вона може зламатися.
  • У нашому дитячому садку обов'язковими є всі батьківські збори (2 - 3 рази на рік) та індивідуальні консультації. Якщо з об'єктивних причин ви не зможете прийти, попередьте педагогів заздалегідь.
Шановні батьки!
  • За харчування дітей батьки сплачують квитанцію у триденний строк з дня її отримання (не пізніше 20 числа поточного місяця на місяць вперед). Оплата є обов'язковою для всіх.
  • При виникненні у дитини симптомів отруєння (блювота, пронос) або симптомів ГРВІ (кашель, температура, нежить) потрібно звертатися на прийом до дільничного педіатра, в дитячий сад дитина не приймається.
  • Якщо ваша дитина занедужала, просимо до 9.00 повідомити старшу медсестру по телефону 710-77-82.
  • Після хвороби дитина приймається в дошкільний заклад при наявності медичної довідки.
Шановні батьки!
  • Якщо ви не змогли вирішити будь - яке питання з педагогами, ви можете звернутися до вихователя-методиста, завідувача, старшої медсестри.
  • Конфліктні та спірні ситуації у нас прийнято вирішувати за відсутності дітей.
  • Протягом року буде багато свят, розваг, виставок, які стануть незабутніми подіями в житті Вашої дитини, тож приймайте в них активну участь.
Дякуємо Вам за те, що розумієте нас.