Наші традиції та досягнення

Дитинство починається з любові!
Педагог – це професія, це доля. Складна, неспокійна, але справжня і єдина на все життя. Обранцями такої долі можуть стати тільки найкращі. Бо педагогові необхідні мудрість і дитячість, серйозність і пустотливість, безмежна доброта і сувора вимогливість, принциповість і лагідність.

День Дошкілля святкує наш садок.

Колектив закладу вітає голова ПК Круць Я.А.

Нагородження Грамотами та Подяками завідувача.

ОСНОВНІ ЗАВДАННЯ НА  2014/2015 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

Проаналізувавши роботу дошкільного навчального закладу за 2013/2014 навчальний рік, враховуючи виявлені недоліки, керуючись основними законодавчими документами в галузі освіти:
  • Законами України:
-  «Про освіту»,
- «Про дошкільну освіту»,
- «Про засади державної мовної політики»,
- «Про захист дитинства»;
  • Базовим компонентом дошкільної освіти;
  • Програмою виховання і навчання дітей від двох до семи років «Дитина»;
  • Програмою розвитку дитини старшого дошкільного віку «Впевнений старт»;
  • Методичними рекомендаціями з питань організації виховної роботи у навчальних закладах у 2014/2015 навчальному році (Лист МОН України від 27.06.2014р. №1/9-341)
педагогічний колектив дошкільного навчального закладу № 440 визначив такі цільові пріоритети на 2014/2015 навчальний рік
  1. Підвищувати  ефективність освітньої роботи з  розвитку мовлення дошкільників шляхом  впровадження інноваційних сучасних технологій.
  2. Активізувати роботу педагогів щодо  здійснення виховання в дітях патриотизму і толерантності до людей різних національностей  через позитивне ставлення до світу, ознайомлення з природою рідного краю, прилученням дітей до народознавства,  виховання любові до Батьківщини.
  3. Вдосконалити     роботу  з трудового виховання шляхом  організованої та самостійної предметно-практичної діяльності дітей.

ДОСЯГНЕННЯ КОЛЕКТИВУ ЗАКЛАДУ: